Jesteś 3037 gościem odwiedzającym naszą stronę w 2017 roku.
mtb-votum.pl

Wyniki z ostatnich wyścigów

Ewa

Sezon powoli dobiega końca. Ostatnio  ścigaliśmy się w Polanicy Zdrój, oraz na kilku mniejszych wyścigach. Już za kilka dni finałowy wyścig Bike Maraton w Świeradowie.

Pogoda w tym sezonie dopisuje i w Polanicy również świeciło słońce, a błotniste odcinki można było liczyć na palcach jednej ręki, choć jeden z nich był  szczególny. Zjazd już blisko mety wielką błotną rynna, gdzie można było się bardziej wybrudzić niż podczas całego wyścigu. Powoli zaczynają się krystalizować klasyfikacje generalne. Przed ostatnim wyścigiem MTB Votum Team zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji sportowej i 5 miejsce w klasyfikacji open. W obu klasyfikacjach będzie gęsto do samego końca i walka będzie trwała aż do samej mety.

Wracając do Polanicy- kolejny raz punktujemy i zajmujemy 2 i 3 miejsce w klasyfikacjach drużynowych. Indywidualnie- Kinga Wyrzucka 1m K1 na Mega, Pawel Perkowski 4m M3 na Giga.

W ostatni weekend też było kilka okazji aby się pokazać na kolarskich trasach. Konrad Pełczyński startował w Rowerowym Biegu Piastów, zajmując 13naste miejsce w swojej kategorii na dystansie 40km.
W szosowym wyścigu, a dokładniej w jeździe parami na czas w Żmigrodzie startował Paweł Perkowski. Z Pawłem w parze jechał Michał Markowski, a połączone siły drużyn Votum i BTR zajęły 12 miejsce open i 5 w swojej kategorii, uzyskując prędkość średnią 42,9km/h

Teraz jeszcze kilka treningów i będzie czas na zasłużony październikowy odpoczynek....a potem kolarska maszyna ruszy znów od początku i nastanie czas przygotowań do sezonu 2016.

Mike

Sponsorzy generalni:

DSA