mtb-votum.pl
2016
2015
2014
2013
2012
2011

Wyniki

Sezon 2014

KLASYFIKACJA GENERALNA BIKEMARATON 2014:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Ewa Duszyńska   open K 6
Jolanta Bojarska   open K 23
Kinga Wyrzucka   open K 27
Michał Antosz   open M 5
Michał Cesarczyk   open M 43
Michał Antosz   giga 4. M2
Mateusz Bojarski   giga 5. M4
Paweł Perkowski   giga 6. M3
Michał Matyka   giga 15. M3
Konrad Pełczyński   giga 18. M3
Michał Cesarczyk   giga 21. M3
Kinga Wyrzucka   mega 1. K1
Jolanta Bojarski   mega 1. K4
Ewa Duszyńska   mega 2. K2
Przemysław Kotowicz   mega 13. M4
Wojciech Winiarz   mega 18. M3
Artur Winiarski   mega 108. M3
       
Zawodnicy, którzy nie ukończyli min. 4 wyścigów, wymaganych do klasyfikacji generalnej:
Marcin Kowalczyk   giga 23. M2
Andrzej Makowski   mega 290. M3
Dariusz Czyż   mini 76. M4
       
MTB Votum Team Wrocław 15983 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 12193 pkt druż. open M 3

 

2014-10-04 Bikemaraton- Świeradów Zdrój:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Antosz   giga 2 M2
Paweł Perkowski   giga 9 M3
Michał Matyka   giga 21 M3
Konrad Pełczyński   giga 30 M3
Jolanta Bojarska   mega 1 K4
Kinga Wyrzucka   mega 1 K1
Ewa Duszyńska   mega 4 K2
Mateusz Bojarski   mega 9 M4
Marcin Kowalczyk   mega 12 M2
Przemysław Kotowicz   mega 14 M4
Wojciech Winiarz   mega 19 M3
Artur Winiarski   mega 49 M3
       
MTB Votum Team Wrocław 515,5 pkt druż. muszk. 1
MTB Votum Team Wrocław 2644 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 2060 pkt druż. open M 2

 

2014-09-20 Bikemaraton- Polanica Zdrój:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Antosz   giga 4 M2
Mateusz Bojarski   giga 4 M4
Paweł Perkowski   giga 6 M3
Michał Matyka   giga 19 M3
Jolanta Bojarska   mega 1 K4
Kinga Wyrzucka   mega 1 K1
Ewa Duszyńska   mega 1 K2
Przemysław Kotowicz   mega 16 M4
Wojciech Winiarz   mega 24 M3
Artur Winiarski   mega 144 M3
Konrad Pełczyński     DNF
       
MTB Votum Team Wrocław 2737 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 2049 pkt druż. open M 2

 

2014-09-14 MP w Maratonie MTB- Obiszów:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Michał Antosz   Amator M1 4
Przemysław Kotowicz   Amator M3 19
Marcin Kowalczyk   Elita DNF

 

2014-09-13 MTB Marathon- Piwniczna Zdrój:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Mateusz Bojarski   mega 7 M4
Wojciech Winiarz   mega 12 M3

 

2014-09-07 Bikemaraton- Poznań:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Antosz   giga 6 M2
Paweł Perkowski   giga 7 M3
Michał Matyka   giga 19 M3
Ewa Duszyńska   mega 1 K2
Kinga Wyrzucka   mega 1 K1
Przemysław Kotowicz   mega 16 M4
Dariusz Czyż   mini 47 M4
Marcin Kowalczyk     DNF
       
MTB Votum Team Wrocław 2730 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 1983 pkt druż. open M 10

 

2014-08-31 Górskie Szosowe MP- Jelenia Góra:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Ewa Duszyńska   Pro 2 K2
Michał Antosz   Pro 6 M2
Marcin Kowalczyk   Licencja DNF

 

2014-08-31 X Maraton Rowerowy po Wzgórzach Strzelińskich- Biały Kościół:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Paweł Perkowski   Mega 3 open

 

2014-08-16 Bikemaraton- Szklarska Poręba:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Mateusz Bojarski   giga 4 M4
Paweł Perkowski   giga 6 M3
Michał Matyka   giga 16 M3
Kinga Wyrzucka   mega 1 K1
Jolanta Bojarska   mega 1 K4
Ewa Duszyńska   mega 3 K2
Michał Antosz   mega 10 M2
Wojciech Winiarz   mega 10 M3
Przemysław Kotowicz   mega 10 M4
       
MTB Votum Team Wrocław 2609 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 1913 pkt druż. open M 2

 

2014-08-09 Uphill Race Śnieżka- Karpacz:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Michał Antosz   M2 1 (2 open)
Ewa Duszyńska   K2 4 (7 open)
Przemysław Kotowicz   M4 5 (45 open)
Wojciech Winiarz   M3 16 (37 open)
Artur Winiarski   M3 62 (140 open)

 

2014-08-03 VII Mistrzostwa Dolnego Śląska, Memoriał im. Artura Filipiaka- Zieleniec:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Przemysław Kotowicz   mega 5 M4
Marcin Kowalczyk   mega 7 M2
Artur Winiarski   mega 12 M3
Konrad Pełczyński   mega 16 M3
Kinga Wyrzucka   mini 3 K1
Michał Antosz   mini 15 M3

 

2014-08-02 III Mistrzostwa Srebrnej Góry- Muflon MTB:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Michał Antosz   M2 1
Kinga Wyrzucka   K1 5
Konrad Pełczyński   M3 59

 

2014-07-27 Uphill MTB św. Anna- Sosnówka:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Ewa Duszyńska   open 2

 

2014-07-26 MTB Marathon- Stronie Śląskie:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Kinga Wyrzucka   mega 9 K2
Wojciech Winiarz   mega 17 M3

 

2014-07-19 Bikemaraton- Bielawa:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Antosz   giga 2 M2
Mateusz Bojarski   giga 6 M4
Marcin Kowalczyk   giga 9 M2
Paweł Perkowski   giga 11 M3
Konrad Pełczyński   giga 19 M3
Michał Matyka   giga 22 M3
Kinga Wyrzucka   mega 1 K1
Jolanta Bojarska   mega 1 K4
Ewa Duszyńska   mega 4 K2
Wojciech Winiarz   mega 19 M3
Artur Winiarski   mega 115 M3
       
MTB Votum Team Wrocław 2690 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 1951 pkt druż. open M 4

 

2014-07-03-06 Bike Adventure- Piechowice:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Ewa Duszyńska   Pro 6 (3 K2)
Michał Antosz   Pro 6 (5 M2)
Jolanta Bojarska   Pro 7 (1 K4)
Marcin Kowalczyk   Pro 17 (11 M2)
Mateusz Bojarski   Pro 19 (5 M4)
Paweł Perkowski   Pro 22 (6 M3)
Wojciech Winiarz   Pro 26 (8 M3)
Przemysław Kotowicz   Pro 49 (10 M4)
Konrad Pełczyński   Pro 62 (26 M3)
Michał Matyka   Pro 68 (28 M3)
Artur Winiarski   Pro 84 (38 M3)
Kinga Wyrzucka   Fun 3 (2 K1)
       
MTB Votum Team Wrocław   drużynowo 3

 

2014-06-29 Puchar Gór Sowich- Walim:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Konrad Pełczyński   M3 22

 

2014-06-28 BM- Myślenice:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Cesarczyk   giga 2. M3
Mateusz Bojarski   giga 4. M4
Jolanta Bojarska   mega 1. K4
Przemysław Kotowicz   mega 14. M4
Wojciech Winiarz   mega 15. M3
Dariusz Czyż   mini DNF
       
MTB Votum Team Wrocław 2436 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 1850 pkt druż. open M 2

 

2014-06-21 Mistrzostwa Świata Lekarzy- Zgierz:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Marcin Kowalczyk   open 8

 

2014-06-19-22 - Beskidy MTB Trophy- Istebna:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Cesarczyk   Classic 27. M3

 

2014-06-07 BM- Wisła:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Antosz   giga 9. M2
Michał Cesarczyk   giga 9. M3
Konrad Pełczyński   giga 22. M3
Kinga Wyrzucka   mega 2. K1
Ewa Duszyńska   mega 8. K2
Wojciech Winiarz   mega 28. M3
Marcin Kowalczyk   mega 29. M2
Paweł Perkowski     DNF
       
MTB Votum Team Wrocław 2261 pkt druż. sport 4
MTB Votum Team Wrocław 1814 pkt druż. open M 6

 

2014-05-25 MTB Marathon- Karpacz:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Antosz   giga 7. M2
Michał Cesarczyk   giga 10. M3
Mateusz Bojarski   mega 7. M4
Ewa Duszyńska   mega 11. K2
Artur Winiarski   mega 88. M3
Konrad Pełczyński     DNF

 

2014-05-24 BM- Wałbrzych:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
        
Mateusz Bojarski   giga 6. M4
Michał Antosz   giga 7. M2
Michał Cesarczyk   giga 9. M3
Paweł Perkowski   giga 14. M3
Michał Matyka   giga 17. M3
Konrad Pełczyński   giga 20. M3
Kinga Wyrzucka   mega 1. K1
Ewa Duszyńska   mega 4. K2
Przemysław Kotowicz   mega 11. M4
Wojciech Winiarz   mega 25. M3
Artur Winiarski   mega 76. M3
Dariusz Czyż   mini 51. M4
Marcin Kowalczyk     DNF
       
MTB Votum Team Wrocław 2573 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 1907 pkt druż. open M 3

 

2014-05-10 BM- Zdzieszowice:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Mateusz Bojarski   giga 4. M4
Michał Antosz   giga 9. M2
Paweł Perkowski   giga 9. M3
Marcin Kowalczyk   giga 13. M2
Michał Matyka   giga 24. M3
Konrad Pełczyński   giga 31. M3
Jolanta Bojarska   mega 2. K4
Ewa Duszyńska   mega 3. K2
Przemysław Kotowicz   mega 12. M4
Wojciech Winiarz   mega 30. M3
Kinga Wyrzucka   mini 5. K1
       
MTB Votum Team Wrocław 2549 pkt druż. sport 2
MTB Votum Team Wrocław 2024 pkt druż. open M 3

 

2014-05-10 MTB Marathon- Złoty Stok:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Cesarczyk   giga 13. M3

 

2014-05-03 VIII Memoriał Jurka Zawadzkiego- Szklarska Poręba:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Ewa Duszyńska   K open 4.

 

2014-05-03 Rocky Mountain Bike Marathon, Bike Festival- Garda (IT):

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Jolanta Bojarska   Extrema 4. Mast. 2W
Mateusz Bojarski   Extrema 20. Mast. 3M
Paweł Perkowski   Extrema 30. Mast. 1M

 

2014-04-27 Kaczmarek Electric MTB- Olejnica:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Cesarczyk   mega 17. M3
Marcin Kowalczyk   mega 19. Melita
Przemysław Kotowicz   mega 19. M4

 

2014-04-26 MTB Marathon- Murowana Goślina:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Cesarczyk   giga 8. M3
Wojciech Winiarz   mega 11. M3

 

2014-04-26 - VIII Trzebnicki Maraton Rowerowy- Żądło Szerszenia:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Matyka   mega MTB 1. M3

 

2014-04-13 BM- Miękinia:

Imię i nazwisko   Dystans Miejsce
       
Michał Antosz    giga 5. M2
Mateusz Bojarski   giga 5. M4
Paweł Perkowski   giga 12. M3
Michał Cesarczyk   giga 13. M3
Marcin Kowalczyk   giga 14. M2
Konrad Pełczyński   giga 26. M3
Michał Matyka   giga 27. M3
Bojarska Jolanta   mega 4. K3
Ewa Duszyńska   mega 7. K2
Przemysław Kotowicz   mega 9. M4
Wojciech Winiarz   mega 18. M3
Andrzej Makowski   mega 82. M4
Artur Winiarski   mega 101. M3
Dariusz Czyż   mini 47. M4
       
MTB Votum Team Wrocław 2126 pkt druż. open M 3
MTB Votum Team Wrocław 2548 pkt druż. sport 4

 

2014-04-12 e-mtb.pl Enduro- Ślęża:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Ewa Duszyńska   KE 7
Michał Cesarczyk   ME 43
       
MTB Votum Team Wrocław 633 pkt team 19

 

2014-04-06 XXVII Ślężański Mnich:

Imię i nazwisko   Kategoria Miejsce
       
Paweł Perkowski   Masters I 29

 

Sponsorzy generalni:

DSA