mtb-votum.pl
2016
2015
2014
2013
2012
2011

Wyniki

Sezon 2012

KLASYFIKACJA GENERALNA BIKEMARATON 2012:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   open M 4
Duszyńska Ewa   open K 5
Cesarczyk Michał   open M 6
Antosz Michał   open M 7
Poroś Dariusz   giga 2. M3
Kotowicz Przemysław   giga 3. M4
Antosz Michał   giga 4. M2
Cesarczyk Michał   giga 6. M2
Tyszecki Adrian   giga 12. M2
Perkowski Paweł   giga 14. M2
Tyszecki Krzysztof   giga 14. M3
Matyka Michał   giga 16. M3
Makowski Andrzej   giga 18. M3
Pełczyński Konrad   giga 19. M3
Duszyńska Ewa   mega 3. K2
Kubala Marek   mega 3. M4
Tyszecka Maria   mega 4. K4
Winiarz Wojciech   mega 33. M3
Winiarski Artur   mega 187. M3
Czyż Dariusz   mini 42. M4
Tyszeccy   rodzina 1
       
MTB Votum Team Wrocław   drużynowo 2

 

KLASYFIKACJA GENERALNA MTB MARATHON 2012:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   mega 1. M3
Duszyńska Ewa   mega 6. K2
Kotowicz Przemysław   mega 8. M4
Cesarczyk Michał   mega 12. M2
Winiarz Wojciech   mega 18. M3
       
Zawodnicy, którzy nie ukończyli min. 6 wyścigów, wymaganych do klasyfikacji generalnej:
Tyszecka Maria   mega 13. K4
Antosz Michał   mega 62. M2
Perkowski Paweł   mega 70. M2
Pełczyński Konrad   mega 111. M3
Tyszecki Adrian   mega 279. M2
       
MTB Votum Team Wrocław   drużynowo 4

 

2012-10-06 BM- Świeradów Zdrój:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   giga 2. M3
Kotowicz Przemysław   giga 2. M4
Cesarczyk Michał   giga 4. M2
Antosz Michał   giga 7. M2
Tyszecki Krzysztof   giga 11. M3
Tyszecki Adrian   giga 13. M2
Perkowski Paweł   giga 14. M2
Pełczyński Konrad   giga 16. M3
Matyka Michał   giga 17. M3
Duszyńska Ewa   mega 2. K2
Kubala Marek   mega 2. M4
Tyszecka Maria   mega 4. K4
Winiarz Wojciech   mega 15. M3
Makowski Andrzej   mega 81. M3
Winiarski Artur   mega 109. M3
       
MTB Votum Team Wrocław 2670pkt drużynowo 2

 

2012-09-29 MTB Marathon- Istebna:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   mega 1. M3
Cesarczyk Michał   mega 3. M2
Duszyńska Ewa   mega 5. K2
Kotowicz Przemysław   mega 9. M4
Winiarz Wojciech   mega 18. M3
Pełczyński Konrad   mega 68. M3

 

2012-09-22 BM- Karpacz:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   giga 1. M3
Cesarczyk Michał   giga 2. M2
Kotowicz Przemysław   giga 3. M4
Antosz Michał   giga 4. M2
Tyszecki Krzysztof   giga 10. M3
Matyka Michał   giga 12. M3
Tyszecki Adrian   giga 13. M2
Pełczyński Konra   giga 17. M3
Tyszecka Maria   mega 1. K4
Duszyńska Ewa   mega 4. K2
Kubala Marek   mega 6. M4
Winiarz Wojciech     DNF
       
MTB Votum Team Wrocław 2742pkt drużynowo 1

 

2012-09-15 BM- Polanica Zdrój:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Antosz Michał   giga 2. M2
Cesarczyk Michał   giga 3. M2
Kotowicz Przemysław   giga 3. M4
Tyszecki Krzysztof   giga 11. M3
Matyka Michał   giga 13. M3
Tyszecki Adrian   giga 15. M2
Duszyńska Ewa   mega 1. K2
Kubala Marek   mega 2. M4
Tyszecka Maria   mega 2. K4
Czyż Dariusz   mini 33. M4
Perkowski Paweł     DNF
Makowski Andrzej     DNF
       
MTB Votum Team Wrocław 2597pkt drużynowo 1

 

2012-09-15 MTB Marathon- Piwniczna:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   mega 1. M3
Winiarz Wojciech   mega 16. M3

 

2012-09-09 XC Lubawka:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Tyszecka Maria   seniorka bez lic. 1
Duszyńska Ewa   seniorka z lic. 2
Tyszecki Krzysztof   senior bez lic. 2
Kotowicz Przemysław   senior 30+ 3
Cesarczyk Michał   senior z lic. 6

 

2012-09-02 VIII Rajd po Wzgórzach Strzelińskich- Biały Kościół:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Antosz Michał   mega 1 open
Perkowski Paweł   mega 17 open

 

2012-09-01 BM- Myślenice:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Tyszecki Adrian   giga 7. M2
Tyszecki Krzysztof   giga 10. M3
Tyszecka Maria   mega 2. K4

 

2012-09-01 MTB Marathon- Zawoja:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   mega 1. M3
Duszyńska Ewa   mega 3. K2
Cesarczyk Michał   mega 7. M2
Kotowicz Przemysław   mega 12. M4
Wojciech Winiarz   mega 15. M3
Perkowski Paweł   mega 46. M2

 

2012-08-19 Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Poroś Dariusz   open M 20
Duszyńska Ewa   open K DNF

 

2012-08-18 BM- Szklarska Poręba:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Kotowicz Przemysław   giga 3. M4
Antosz Michał   giga 5. M2
Matyka Michał   giga 11. M3
Cesarczyk Michał   giga 12. M2
Pełczyński Konrad   giga 12. M3
Makowski Andrzej   giga 16. M3
Perkowski Paweł   giga 22. M2
Tyszecka Maria   mega 4. K4
Kubala Marek   mega 5. M4
Wojciech Winiarz   mega 9. M3
Tyszecki Adrian   mega 63. M2
Tyszecki Krzysztof   mega 117. M3
Czyż Dariusz   mini 46. M4
Winiarski Artur   mini 62. M3
       
MTB Votum Team Wrocław 2455pkt drużynowo 3

 

2012-08-15 XC Świdnica:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Kotowicz Przemysław   bez licencji 1

 

2012-08-15 UpHill Okraj:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Duszyńska Ewa   open K 1

 

2012-08-12 UpHill Race Śnieżka- Karpacz:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Poroś Dariusz   M3 1 (1 M3)
Antosz Michał   M2 10 (7 M2)

 

2012-08-12 Śniadanie Mistrzów- Wrocław:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Kotowicz Przemek   M4 10 (3 M4)

 

2012-08-11 IM-Motion MTB Cross Country- Mienice:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Antosz Michał   M2 5 (2 M2)
Kotowicz Przemek   M4 9 (1 M4)
Wojciech Winiarz   M3 11 (2 M3)

 

2012-08-04 MTB Marathon- Ustroń:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   mega 1. M3
Kotowicz Przemek   mega 5. M4
Duszyńska Ewa   mega 7. K2
Pełczyński Konrad   mega 50. M3
Cesarczyk Michał   mega 81. M2

 

2012-08-04 BM- Janowice Wielkie:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Antosz Michał   giga 4. M2
Tyszecki Krzysztof   giga 8. M3
Tyszecki Adrian   giga 10. M2
Perkowski Paweł   giga 14. M2
Tyszecka Maria   mega 2. K4
Kubala Marek   mega 5. M4
       
MTB Votum Team Wrocław 2263pkt drużynowo 4

 

2012-07-28 BM- Bielawa:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   giga 2. M3
Kotowicz Przemek   giga 5. M4
Antosz Michał   giga 7. M2
Pełczyński Konrad   giga 16. M3
Makowski Andrzej   giga 17. M3
Cesarczyk Michał   giga 18. M2
Matyka Michał   giga 18. M3
Perkowski Paweł   giga 24. M2
Duszyńska Ewa   mega 2. K2
Kubala Marek   mega 2. M4
Winiarski Artur   mega 114. M3
       
MTB Votum Team Wrocław 2497pkt drużynowo 2

 

2012-07-22 Memoriał im. Artura Filipiaka- Zieleniec:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Kotowicz Przemek   M4 1

 

2012-07-22 Uphill Św. Anna- Sosnówka:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Duszyńska Ewa   K 1

 

2012-07-14/15 Mazovia 24h- Wieliszew:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Makowski Andrzej   M3 6. (476km)

 

2012-07-14 BM- Głuszyca:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   giga 2. M3
Cesarczyk Michał   giga 5. M2
Perkowski Paweł   giga 20. M2
Pełczyński Konrad   giga 20. M3
Matyka Michał   giga 23. M3
Kotowicz Przemek   mega 2. M4
Duszyńska Ewa   mega 4. K2
Kubala Marek   mega 8. M4
Czyż  Dariusz   mini 27. M4
Winiarski Artur   mini 68. M3
       
MTB Votum Team Wrocław 2380pkt drużynowo 4

 

2012-07-07 MTB Marathon- Stronie Śląskie:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   mega 2. M3
Duszyńska Ewa   mega 5. K2
Winiarz Wojciech   mega 11. M3
Cesarczyk Michał   mega 12. M2
Antosz Michał   mega 17. M2
Perkowski Paweł   mega 46. M2

 

2012-06-30 BM- Wisła:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Antosz Michał   giga 7. M2
Pełczyński Konrad   giga 7. M3
Cesarczyk Michał   giga 13. M2
Kubala Marek   mega 12. M4
Perkowski Paweł   mega 52. M2
Matyka Michał   mega 127. M3
Winiarski Artur   mega 149. M3
Winiarz Wojciech   mini 6. M3
Duszyńska Ewa   mini 9. K2
       
MTB Votum Team Wrocław 1753pkt drużynowo 9

 

2012-06-23 MTB Marathon- Karpacz:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Duszyńska Ewa   mega 5. K2
Kotowicz Przemek   mega 5. M4
Poroś Dariusz   mega 6. M3
Cesarczyk Michał   mega 13. M2
Antosz Michał   mega 22. M2
Winiarz Wojciech   mega 43. M3
Pełczyński Konrad   mega 77. M3
Perkowski Paweł   mega 100. M2

 

2012-06-09 BM- Piechowice:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   giga 3. M3
Kotowicz Przemek   giga 5. M4
Antosz Michał   giga 6. M2
Tyszecki Krzysztof   giga 14. M3
Makowski Andrzej   giga 19. M3
Matyka Michał   giga 20. M3
Tyszecki Adrian   giga 27. M2
Duszyńska Ewa   mega 4. K2
Tyszecka Maria   mega 5. K4
Kubala Marek   mega 7. M4
Winiarz Wojciech   mega 14. M3
Winiarski Artur   mega 129. M3
       
MTB Votum Team Wrocław 2553pkt drużynowo 3

 

2012-06-03 XC- Jaworzyna Śląska:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Duszyńska Ewa   elita K 3

 

2012-06-02 Górale Na Start- Czarny Bór:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Duszyńska Ewa   elita K 2
Poroś Dariusz   elita M 3
Kotowicz Przemek   masters 3

 

2012-05-26 BM- Kluszkowce:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Antosz Michał   giga 3. M2
Poroś Dariusz   giga 4. M3
Kotowicz Przemek   giga 4. M4
Makowski Andrzej   giga 17. M3
Duszyńska Ewa   mega 3. K2
Winiarz Wojciech   mega 11. M3
Czyż  Dariusz   mini 23. M4
Cesarczyk Michał   mini 39. M2
       
MTB Votum Team Wrocław 2480pkt drużynowo 1

 

2012-05-20 AZS MTB CUP- Wrocław:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Duszyńska Ewa   elita K 4
Poroś Dariusz   elita M 5
Antosz Michał   elita M 13

 

2012-05-19 MTB Marathon- Wałbrzych:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   mega 4. M3
Tyszecka Maria   mega 4. K4
Duszyńska Ewa   mega 5. K2
Kotowicz Przemek   mega 7. M4
Antosz Michał   mega 11. M2
Cesarczyk Michał   mega 21. M2
Winiarz Wojciech   mega 26. M3
Tyszecki Adrian   mega 68. M2
Pełczyński Konrad   mega 73. M3
Perkowski Paweł   mega 86. M2
Kubala Marek   mega DNF

 

2012-05-12 BM- Wieluń:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Cesarczyk Michał   giga 2. M2
Matyka Michał   giga 13. M3
Makowski Andrzej   giga 14. M3
Kubala Marek   mega 7. M4
Winiarz Wojciech   mega 21. M3
       
MTB Votum Team Wrocław 2079pkt drużynowo 4

 

2012-05-05 MTB Marathon- Złoty Stok:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   mega 2. M3
Antosz Michał   mega 10. M2
Cesarczyk Michał   mega 11. M2
Kotowicz Przemek   mega 11. M4
Winiarz Wojciech   mega 28. M3
Perkowski Paweł   mega 106. M2
Duszyńska Ewa   mega DNF

 

2012-04-28 BM- Zdzieszowice:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Antosz Michał   giga 3. M2
Tyszecki Krzysztof   giga 16. M3
Tyszecki Adrian   giga 21. M2
Makowski Andrzej   giga 21. M3
Perkowski Paweł   giga 24. M2
Tyszecka Maria   mega 5. K4
Kubala Marek   mega 5. M4
Winiarz Wojciech   mega 20. M3
Pełczyński Konrad   mega 87. M3
Czyż  Dariusz   mini 31. M4
       
MTB Votum Team Wrocław 2187pkt drużynowo 7

 

2012-04-15 BM- Wrocław:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Poroś Dariusz   giga 2 M3
Kotowicz Przemek   giga 7. M4
Cesarczyk Michał   giga 8. M2
Tyszecki Krzysztof   giga 14. M3
Matyka Michał   giga 16. M3
Makowski Andrzej   giga 19. M3
Tyszecki Adrian   giga 22. M2
Pełczyński Konrad   giga 22. M3
Perkowski Paweł   giga 24. M2
Duszyńska Ewa   mega 4. K2
Tyszecka Maria   mega 5. K4
Czyż  Dariusz   mini 55. M4
Antosz Michał     DNF
Kubala Marek     DNF
       
MTB Votum Team Wrocław 2468pkt drużynowo 6

 

2012-04-15 MTB Marathon- Murowana Goślina:

Nazwisko i imię   Dystans Miejsce
       
Winiarz Wojciech   mega 43. M3

 

2012-03-31 Puchar Ślęży XC- Sobótka:

Nazwisko i imię   Kategoria Miejsce
       
Duszyńska Ewa   elita K 3

 

Sponsorzy generalni:

DSA