Jesteś 3042 gościem odwiedzającym naszą stronę w 2017 roku.
mtb-votum.pl

Witamy Darka Porosia i Grupę Pol-Sport

Ewa

Kilka informacji z ostatnich dni. Oficjalnie możemy już powitać w teamie, po dwurocznej przerwie, Darka Porosia. Witamy też, w gronie partnerów, Grupę Pol- Sport dystrybutora znakomitych marek przemysłu kolarskiego. Na koniec zapraszamy na kilka słów o tym jak mija nam jesienno zimowy okres przygotowawczy.

Po ogłoszonym kilka dni temu przez Darka pożegnaniu z Romet MTB Team, dużo osób przeczuwało powrót do naszej drużyny. Cieszymy się, że będziemy mogli znów startować w jednych barwach, bo przecież przez te dwa lata Darek w MTB Votum Team wciąż miał wielu przyjaciół z którymi często razem trenował. Witamy więc znów w teamie i zapraszamy na kilka słów od Darka:
"Mam dziś informację dla wszystkich tych, których męczyła myśl, czy w sezonie 2016 dalej będę się ścigał. Choć mam już swoje lata, to ciągle jazda na rowerze daje mi tyle samo radości, jak wtedy, gdy byłem małym chłopcem. Choć słyszałem, że są i tacy wśród Was, którzy twierdzą, że prędzej maratony się skończą niż Dario skończy się ścigać, to i tak jest mi niezmiernie miło poinformować, że w przyszłym sezonie wracam do reprezentowania MTB Votum Team Wrocław. Jest to dla mnie podróż sentymentalna wracam do przyjaciół, kumpli i paki, którą kiedyś sam tworzyłem. W Votum Team każdy ma swoje większe i mniejsze sportowe plany i ambicje. Nie tylko ścigając się, ale również jako trener postaram się pomóc zawodnikom osiągnąć ich cele. Ambicje zawodników i ciepłe przyjęcie jakie mi zgotowali starzy kumple na powitanie będą dla mnie inspiracją do ciężkiej treningowej pracy, z której jestem dobrze znany. Tak więc do zobaczenia na trasach wyścigów już wkrótce!!! Acha i zapraszam wszystkich chętnych na wspólne treningi z MTB Votum Team Wrocław!"

Kolejna dobra informacja, to już sprawa anonsowana na naszym profilu na Facebooku. W nowy sezon wkraczamy z nowym partnerem- Grupą Pol-Sport. Jest to dobrze znany dystrybutor przede wszystkim rowerów Orbea oraz części i akcesoriów marek Catlike, Ritchey, Orca, KMC. Asortyment grupy uzupełniają firmy Pedro's, Sigma, Bulb, Bkool, SwissStop, Orion i Serfas. Grupa Pol-Sport posiada bardzo szeroką gamę produktów, dzięki czemu jest w stanie kompleksowo wyposażyć kolarza począwszy od roweru, poprzez kask i buty, strój, a kończąc na akcesoriach typu licznik czy bidon. Oferowane są również artykuły eksploatacyjne potrzebne na przestrzeni całego sezonu- łańcuchy, smary oraz klocki hamulcowe.
Życzymy sobie nawzajem owocnej współpracy i korzystając z okazji zapraszamy do polubienia niedawno powstałych stron promujących produkty Grupy Pol-Sport na Facebooku:
Orbea Polska
Catlike Polska
Ritchey Logic Polska
Orca Polska
KMC Chain Polska
SwissStop Polska
Serfas Polska

Na koniec trochę sportowych aktualności. Okres jesienno- zimowy na razie nas rozpieszcza i pozwala praktycznie bez przeszkód realizować plany treningowe. Nasi zawodnicy mają już pierwsze tysiące kilometrów w nogach w nowym okresie przygotowawczym. To jeszcze czas, kiedy można pozwolić sobie na lekką odskocznie w kierunku biegów, z czego też często korzystamy. Przemek Kotowicz wspiera swoja obecnością grupę TrenujzNami.pl. W planach Przemka jest przygotowanie się do Górskiego Zimowego Maratonu Ślężańskiego, który odbędzie się dnia 16.01.2016. Michał Antosz w okresie jesiennym gustuje w biegach na orientację. Jeszcze w listopadzie startował wraz z Piotrkiem Berdzikiem z zaprzyjaźnionego teamu im-motion, w Strzelińskim Rogainingu- chłopaki przebiegli nocą 64km (relacja na stronie www Michała) i zajęli 6te miejsce poprawiając się w stosunku do poprzedniego roku o siedem pozycji. W ostatni weekend Michał wystartował również w Mini Nocnej Masakrze zajmując 5te miejsce, a swoje umiejętności w orientacji szkoli również podczas cyklu Wrocław Night O-Fight.

W całym przygotowaniu do sezonu nie pomijamy również szkolenia techniki wykorzystując najczęściej Ślężę i Radunię, gdzie ostatnio zawitała Kinga już pod opieką Darka Porosia. Teraz wszyscy szykujemy się już do dorocznego międzynarodowego wydarzenia jakim jest Strava Festive 500, czyli dobra okazja, aby popracować nad objętością treningu w okresie świątecznym (i przy okazji spalić trochę kalorii z wigilijnego stołu). Więcej szczegółów na naszym wydarzeniu na Facebooku.

Mike, Darek

Sponsorzy generalni:

DSA