Jesteś 3001 gościem odwiedzającym naszą stronę w 2017 roku.
mtb-votum.pl

W przeddzień BM w Wałbrzychu

Ewa

Już jutro Bike Maraton w Wałbrzychu. Przed nami pierwsza prawdziwie górska edycja w tym sezonie. Wyścig zapowiada się arcyciekawie- już pierwszy podjazd na Chełmiec powinien przynieść ważne przetasowania w stawce. Jednak zanim udamy się do Wałbrzycha garść informacji.

W poprzedni weekend nasi zawodnicy porozjeżdżali się po całej Polsce na przeróżne wyścigi. Byliśmy obecni na Pucharze Polski w Kluszkowcach, Skandii w Krakowie, wyścigu w Polkowicach a nawet na imprezie biegowej we Wrocławiu.

W sobotnich zmaganiach na dystansie Medio Skandii Maraton w Krakowie uczestniczyli Kinga i Daniel Wyrzuccy. Kinga zajęła 3 miejsce  w kategorii K1, natomiast Daniel był 41 w M4. Tego samego dnia odbył się wyścig w Polkowicach, gdzie walczyli Andrzej Doktor i Przemek. Na ciężkiej, mocno interwałowej trasie oboje zakończyli zmagania na scenie- Andrzej 4 w M3 na dystansie Mini, natomiast Przemek 2 miejsce w M5 na dystansie Mega.

W niedzielę w Kluszkowcach naszym reprezentantem był Paweł Perkowski, który wybrał najcięższy dystans Giga z ponad 3000m przewyższeń! Paweł w kategorii Masters I Pucharu Polski zajął 3 miejsce!

W tym samym czasie we Wrocławiu trwały zmagania podczas Biegu Firmowego, w którym wystartowało 3500 zawodników! Bieg rozgrywany był w formacie sztafety 4x5km. Nie zabrakło tam też naszego reprezentanta- Dariusza Czyża, choć tym razem nie w stroju MTB Votum, a barwach Votum S.A. Odszkodowania, jak na Prezesa przystało, wspomagał jedną z aż 15 drużyn jakie wystawiła firma Votum.

Teraz trochę informacji bieżących. W ostatnich dniach rozpoczęliśmy współpracę z nowym partnerem- firmą Force Components, specjalizującej się w dystrybucji produktów Force. Akcesoria rowerowe i odzież tej marki cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie ze względu na świetną jakość przy przystępnej cenie.  

I jeszcze informacja odnośnie jutrzejszego Bike Maratonu w Wałbrzychu. Votum S.A. szykuje niespodziankę dla zawodników i kibiców w miasteczku maratonowym pod Wałbrzyskim Aquaparkiem. Będą konkursy na trenażerach, próby zręcznościowe, nagrody i gadżety dla odwiedzających stoisko Votum S.A.

Mike

Sponsorzy generalni:

DSA