Jesteś 3030 gościem odwiedzającym naszą stronę w 2017 roku.
mtb-votum.pl

Bike Maraton Jelenia Góra

Ewa

Za nami Bike Maraton w Jeleniej Górze. Nasz główny redaktor tekstów (czyli ja  ;) ) jest już jedną nogą na urlopie/ obozie treningowym, więc prosimy o wyrozumiałość w nadchodzących dniach. Z pewnością nasz profil Facebookowy będzie bardziej na bieżąco niż strona www.

A wracając do Jeleniej Góry- cóż nie zawsze może świecić słońce- tym razem czas na maraton w błocie. Z nieba skończyło kapać godzinę przed 11 i już pierwsza kałuża 10 metrów po starcie zapowiadała ciężką przeprawę. Na trasie każdy rodzaj błota, choć w rozsądnych ilościach- utrudniających jazdę, ale praktycznie wszędzie dało się przejechać/ podjechać. Ukoronowaniem dystansu Giga były kamieniste odcinki po Rudawach Janowickich w okolicach Zamku Bolczów oraz ponad 20-to procentowy, asfaltowy podjazd. Końcówka trasy przebiegała po rozgrywanym w przeddzień wyścigu XC. Wyniki drużynowe- trzecie miejsca w klasyfikacjach "Sportowej" oraz "Muszkieter". Indywidualnie- pudła w K1 (1m Kinga), M4 (5m Mateusz). Z radością również informujemy, że na trasy wyścigów po rehabilitacji powróciła Jola.....i to w jakim stylu- od razu pierwsze miejsce w K4! Gratulujemy!

To jeszcze nie koniec. Na dokładkę Daniel Dębski zalicza Triathlon Radków i z czasem 3:03 kończy zawody na 8 miejscu w swojej klasie. Natomiast Andrzej Makowski kończy 3-ci wrocławski nocny półmaraton  z czasem 1:59:17

Mike

Sponsorzy generalni:

DSA